Powrót do listy

Zakopane

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych, przejazd do ZAKOPANEGO. Przejście malowniczą Doliną Kościeliską, w której zboczach, bocznych dolinach i wąwozach ukryte są wejścia do wielu jaskiń. Jaskinia  Mroźna ? fragment dawnego, podziemnego przepływu Potoku  Kościeliskiego (wstęp do jaskini płatny dodatkowo, dla chętnych), Wąwóz Kraków ? skalny wąwóz utworzony w wapieniach. Zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – śniadanie. MORSKIE OKO, uważane za najpiękniejsze górskie jezioro w Polsce.  Kaplica na Jaszczurówce -jedna z najmniejszych świątyń w Zakopanem, została zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza. Wodogrzmoty Mickiewicza, utworzone z trzech kaskad, nazwane imieniem Mickiewicza na pamiątkę sprowadzenia na Wawel prochów wieszcza. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień ? śniadanie, wykwaterowanie. Wejście  na Gubałówkę (1120 m), spacer grzbietem, zejście do miasta: cmentarz na Pęksowym Brzyzku, gdzie spoczywają zasłużeni dla miasta, kultury polskiej Tatr. Muzeum Tatrzańskie. Wielka Krokiew, Krupówki ? jeden z najsłynniejszych deptaków w Polsce. Tarowisko pod Gubałówka, można zakupić, pamiątki, oscypki i inne rogionalne wyroby.

Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy, można go dostosować do potrzeb grupy. Inne szlaki, w zależności od predyspozycji turystów.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

  • transport autokarowy
  • opieka przewodnika
  • 2 noclegi
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • Pobyt opiekunów
  • ubezpieczenie

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard280