Powrót do listy

Wiedeń – Jarmark Świąteczny – dla szkół | Jarmark Bożonarodzeniowy

WIEDEŃ Jarmark Adwentowy

1 dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki i przejazd do Wiednia. Zwiedzanie starego miasta m.in.: objazd Ringstrasse – najciekawsze budowle wokół centrum miasta m.in. Opera Narodowa, Ratusz, Parlament, Plac Marii Teresy. Piesze zwiedzanie: katedra św. Szczepana, przejście ulicami Graben i Kohlmarkt. Spacer dziedzińcami Hofburga na Plac Marii Teresy zwiedzanie wybranego muzeum, po zwiedzeniu muzeum, udział w Jarmarkach przy Placu Marii Teresy i pod Ratuszem.

Na Jarmarku Można spróbować wszystkiego, co do zaoferowania ma austriacka kuchnia oraz restauracje prowadzone przez licznych restauratorów z  różnych stron świata. Zakup pamiątek i prezentów. Wyjazd z miasta, powrót do kraju w godzinach wieczornych.

2 dzień

Zakończenie wycieczki około północy w miejscu zbiórki.                                                                                                                                               Program jest ramowy i może ulec zmianie.

Cena zawiera:

  • Przejazd autokarem
  • Usługi pilota, przewodnika
  • Ubezpieczenie KL, NNW
  • Muzeum Historii Naturalnej, Sztuki, Techniki – dotyczy wycieczek szkolnych do lat 19

Cena nie zawiera:

  • Opłaty wjazdowe i administracyjne w Austrii 10? płatne w autokarze

Cena uzależniona jest od ilości uczestników i miejsca wyjazdu. Istnieje możliwość zorganizowania kilkudniowej wycieczki.

za 120zł zapraszamy na pełen wrażeń Jarmark Bożonarodzeniowy

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard145zł