Powrót do listy

Wczasy nad Bałtykiem Niechorze | Bałtycka przygoda, rodzinne wakacje

Zapraszamy na wymarzone wczasy do Niechorza do Ośrodka SOLTUR.  Zajmuje on 1,5 hektara ogrodzonego i starannie zagospodarowanego terenu, na którym zlokalizowane są dwa budynki /pawilony/ hotelowe, budynek gastronomiczno-recepcyjny, budynek świetlicowy. Zabudowę uzupełnia kompleks domków letniskowych oraz budynek wczasowy.

Ponadto basen, kompleks boisk  sportowych, zewnętrzne stoły do tenisa, plac zabaw, dwie sale i dwie hale namiotowe do zajęć sportowych i rekreacyjnych. Ośrodek znajduje się pomiędzy główną ulicą i szeroka piaszczystą plażą, do której jest około  140m.  W centrum znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje , place rozrywki, karuzele, wypożyczalnie rowerów.  Niewątpliwą atrakcją jest latarnia morska, do której można pójść na spacer a podążając deptakiem dalej, dojedziemy do Rewala.

 

Koszt  pobytu od osoby :  1090zł  w promocji przy zapisie do 31.12.2018 Stała cena: 1290zł

Dzieci do lat 3 bez świadczeń i bez opłat. Płacą tylko za dojazd 200zł.

Dzieci od 4 lat do 7 lat opłata za pobyt wynosi 750zł.

Dzieci od 8 do 12 lat opłata za pobyt 890zł.

Zniżka za dojazd własny: 180zł od osoby.

Świadczenia zawarte w cenie:

-Przejazd autokarem.

-Zakwaterowanie w pokojach 2,3- osobowych wyposażonych w pełny węzeł sanitarny i telewizor LCD 32? (lodówka i czajnik na korytarzu).

-Zakwaterowanie w domkach typu studio ( dwupokojowe) lub typu bliźniak (jednopokojowe)- osobowych wyposażonych w pełny węzeł sanitarny i telewizor LCD 32? (lodówka i czajnik w domku).

-Całodzienne wyżywienie składające się z 4 posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja; śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego bufetu, obiad serwowany).

-Wieczorek z muzyka taneczną na żywo.

-Wieczorek grillowy z pieczeniem kiełbasek i występem zespołu ludowego.

-Bezpłatne korzystanie z pełnego zaplecza socjalno-sportowego obiektu (basen, kompleks boisk  sportowych, zewnętrzne stoły do tenisa, plac zabaw, dwie sale i dwie hale namiotowe do zajęć sportowych i rekreacyjnych).

-Ręczniki, leżaki, parawany na wyposażeniu pokoi.

Świadczenie rozpoczyna się obiadem dnia pierwszego, a kończy śniadaniem ostatniego dnia .

Dodatkowo pobierana jest  na miejscu opłata w wysokości 2 zł ( obecnie obowiązująca stawka) od osoby za każdy dzień pobytu, czyli 14zł za cały pobyt od osoby.

 

750 dziecko do lat 7

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard1090890