Powrót do listy

Ustroń – Obóz Park Rozrywki | wiek 9-16 lat

W położonym w Beskidzie Śląskim Ustroniu czeka na Was moc atrakcji! Z pewnością nie będzie czasu na nudę! Pojedziemy na całodniową, autokarową wycieczkę do Istebnej, Koniakowa i Jaworzynki i pokażemy Wam największe atrakcje Pętli Beskidzkiej: Pałac Prezydenta RP, Trójstyk, kompleks skoczni narciarskich w Wiśle, muzeum Adama Małysza, zaporę przy Jeziorze Czerniańskim oraz największy górski wiadukt kolejowy w Wiśle-Głębcach. W Koniakowie zobaczycie jak powstają misterne koronki, a na Ochodzitej, na której stokach wypasa się stada owiec, sprawdzicie, czy rzeczywiście widoki z jej szczytu są najładniejsze w Beskidach. W Leśnym Parku Niespodzianek zobaczycie daniele i muflony swobodnie spacerujące wśród zwiedzających i będziecie mogli je nakarmić smakołykami. Nie zabraknie czasu na ciekawe góralskie gawędy i poznawanie najbliższej okolicy podczas przejażdżki ciuchcią turystyczną. Nauczymy Was strzelać z łuku, posługiwać
się kompasem i czytać mapę podczas zabaw terenowych. Podczas obozu poznacie nowych przyjaciół i błyśniecie talentem na wieczorze beskidzkim. W upalne dni będzie czas na relaks i biwaki nad przepływającą nieopodal ośrodka czystą rzeką Wisłą. Dodatkowo czekają na Was zajęcia rekreacyjne, spacery po okolicy i biegnącą nieopodal ośrodków ścieżką sportową z urządzeniami do fitnessu, zabawy na krytym basenie, gry plenerowe, konkursy, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczorne seanse filmowe z popcornem. Wakacje w Ustroniu będą super, niezależnie od pogody!

Program

PARKI ROZRYWKI (PR) (9-16 lat)

Na tym obozie naprawdę będzie się działo! Każdego dnia czekają Cię nowe atrakcje.
W nowoczesnym DREAM PARKU w OCHABACH spędzisz czas poznając jego atrakcje. Sprawdzisz czy w „Domu do góry nogami” naprawdę wszystko jest postawione na głowie, w PARKU DINOZAURÓW zobaczysz (i usłyszysz) z bliska te wielkie gady, z których największy mierzy ponad 8 metrów.
Wędrując po PARKU MINIATUR dasz się porwać w podróż do odległych zakątków świata.
W PREHISTORYCZNYM OCEANARIUM poznasz gigantycznych mieszkańców głębin, a jeśli lubisz ekstremalne przeżycia to tajemnicza „STREFA ZERO” dostarczy Ci mocnych wrażeń. KULA SFERYCZNA, PARK LINOWY, KINO 6D, dmuchańce i trampoliny to kolejne czekające tu na Ciebie niespodzianki. Zabierzemy Cię na wodne szaleństwo do PARKU WODNEGO TROPICANA w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle. Zjeżdżalnie wodne, basen z falą, jaskinia solna, jaskinia śnieżno-lodowa, jacuzzi – tu poczujesz prawdziwy wakacyjny luz.
Pojedziesz też do CHLEBOWEJ CHATY w Brennej i dowiesz się jak powstaje masło, twaróg, miód i podpłomyk. W OBSERWATORIUM NIETOPERZY zobaczysz i usłyszysz te niezwykłe, latające ssaki.
W LEŚNYM PARKU NIESPODZIANEK spotkasz się z muflonami i danielami, które będziesz mógł karmić z ręki. W sokolarni i sowiarni – wykwalifikowani sokolnicy zaprezentują ptaki drapieżne i sowy podczas ich lotów.
Podczas zajęć na stokach RÓWNICY weźmiesz udział w pełnej wyzwań grze terenowej i z wykrywaczem metalu odnajdziesz zaginiony skarb.
Kolejką krzesełkową wjedziesz na CZANTORIĘ i zjedziesz letnim torem saneczkowym – jego serpentyny mają długość ponad 700 m!
Do tego gry integracyjne, ognisko i obozowy talent show. Nie będzie czas u na nudę!

Program fakultatywny

Dodatkowy zjazd letnim torem saneczkowym podczas wycieczki na Czantorię – cena ok. 7 PLN.

Zakwaterowanie

Dom Wczasowy „Globus”

Położenie: Obiekt znajduje się w Ustroniu – Jaszowcu.
Pokoje: komfortowe 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami, TV i balkonami, w recepcji bezpłatne Wi-Fi i sklepik.
Do dyspozycji uczestników: bilard, stół do tenisa stołowego, sale konferencyjne, sklepik, duży teren rekreacyjny wokół obiektów, boisko do siatkówki plażowej, wiata grillowa i place zabaw. Na terenie DW Globus znajduje się mały basen kryty.

Świadczenia

Zakwaterowanie:
10 noclegów.
Wyżywienie:
całodzienne (3 posiłki + deser). Śniadaniai kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport:
autokar turystyczny.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych wychowawców. Zajęcia dopasowane będą do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Zabierz ze sobą obuwie sportowe, dres, strój kąpielowy, buty za kostki z twardą podeszwą do pieszych wędrówek oraz odpowiedni sprzęt, strój i obuwie do zajęć przewidzianych programem. Weź również plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ręcznik kąpielowy, ciepły sweter lub polar i czapkę z daszkiem.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 18.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.00.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz.17.00, wyjazd nie później niż o godz. 11.00.

1499zł

25.07 - 04.08.2019 Cena: 1499zł

05.08 - 15.08.2019 Cena: 1599zł

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardallinclusive00