Powrót do listy

Tunezja – Monastir | Tropicana Club Spa

POŁOŻENIE
Hotel położony 10 km od Monastiru, 3,5 km od lotniska w Monastirze, 61 km od lotniska w Enfidha.
PLAŻA
Plaża przy hotelu, wydzielona część plaży publicznej, piaszczysta, 250 m długości.
HOTEL
Hotel trzygwiazdkowy, otwarty w 1985 roku i odnowiony w 2012 roku.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI
Restauracja główna, 4 bary, windy, całodobowa recepcja, sklep z pamiątkami, klub nocny. Hotel akceptuje płatność kartami: Visa i Mastercard.
INTERNET
Wi – Fi w lobby bezpłatnie.
KONFERENCJE/INCENTIVE
Na terenie Hotelu znajduje się sala konferencyjna.
SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA
4 korty tenisowe ( oświetlenie dodatkowo płatne), tenis stołowy, rzutki, aerobik, koszykówka, dyskoteka (wstęp bezpłatny, napoje: dodatkowo płatne), animacje dla dorosłych. Dodatkowo płatne: squash, salon piekności, centrum SPA, łaznia, jakuzzi, bilard, salon gier, sporty wodne na plaży.Basen odkryty i basen kryty.
DLA DZIECI
brodzik dla dzieci, animacje i mini klub dla dzieci wieku 4-8 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywac w mini klubie tylko pod opieka rodziców, plac zabaw, menu i krzesełka dla dzieci w restauracji, łóżeczko dla dziecka: na zamówienie przed przyjazdem, bezpłatne.
ZAKWATEROWANIE
Pokoje standardowe wyposażone w: klimatyzację indywidualną (bezpłatna, działa w sezonie), sejf (płatny), minibar (płatny ok. 10TND/doba), TV, łazienkę (suszarka, wanna lub prysznic, WC), balkon.
WYŻYWIENIE
ALL INCLUSIVE: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu.
INFORMACJE DODATKOWE
Adres:
BP 88 Zone Touristique Dkhila Sahline, Monastir 5102, Tunezja
CENA
Cena PLN zawiera bilet lotniczy, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN – za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN – za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN – za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej 3 DT/os/noc (płatna w hotelu), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych
Od sezonu 2019 zgodnie z decyzją rządu tunezyjskiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania w hotelu. Wysokość podatku  turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu:
Hotele 2* – 1 TND za noc/os
Hotele 3* –  2 TND za noc/os
Hotele 4* i 5*- 3 TND  za noc/os
Opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu ( max 7 noclegów).
Dzieci do lat 12 zwolnione są z podatku.W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
WARUNKI WJAZDOWE
wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu)
obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni
każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/tunezja

                                                         Wycieczki fakultatywne:

LASER SHOW – MEDINAT EL ZAHRA
Fantastyczny spektakl światło i dźwięk odbywający się na 3-hektarowej scenie z udziałem setki aktorów, przedstawiający najważniejsze historyczne wydarzenia Tunezji na przestrzeni 3000 lat. Kolacja z degustacją miejscowego wina połączona z wieczorem folklorystycznym.
Cena: ok. 90 DT

 

SAHARA – WYCIECZKA 2-DNIOWA
Wyprawa na wielkie południe Tunezji jest bez wątpienia niesamowitym przeżyciem i daje możliwość poznania różnych zakątków kraju, pięknych krajobrazów, jak również poznania codziennej kultury Tunezji.

1 dzień:

W programie przewidziano zwiedzanie EL Jem, słynącego z monumentalnego amfiteatru jeszcze z III w. Kolejno przejazd do miasteczka Matmata zamieszkałego w większości przez Berberów – rdzennych mieszkańców Afryki północnej. W Matmacie zwiedzanie słynnych jaskiń Troglodytów – domów wykutych w skałach, zostaniemy tu poczęstowani tradycyjnym tunezyjskim obiadem. Kolejno dla chętnych, przejażdżka na wielbłądach po piaszczystych wydmach Sahary. Wieczorem kolacja i nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu wyjazd w kierunku słonego jeziora „Chott El Jerid”, krótki postój na fotografowanie i zakupy . Przesiadka do samochodów terenowych, którymi udamy się do miasteczka „Gwiezdnych Wojen” oraz do najpiękniejszych oaz górskich: Chebika i Tamerza, położonych w pobliżu algierskiej granicy. Po obiedzie przyjazd do Kairuanu, zdjęcia przy Wielkim Meczecie. Powrót do hotelu.
Cena: ok. 230 DT + fakultatywnie jeepy i wielbłądy (płatne na miejscu)

KARAWANA
Trzygodzinna wycieczka, której główną atrakcją jest przejażdżka na wielbłądach (ok. 1,5h). Istnieje również możliwość jazdy konno lub wozem. Po przejażdżce poczęstunek tradycyjnym tunezyjskim pieczywem, wypiekanym na miejscu.
Cena: ok. 40 DT

TUNIS I KARTAGINA
Po śniadaniu przejazd na wzgórze Byrsa przy katedrze Św.Ludwika, następnie zwiedzanie Sidi Bou Said – malowniczego miasta poetów i malarzy oraz Kartaginy – ruiny term Antoniusza jeszcze z II wieku. Transfer do starej części Tunisu, czas wolny na spacer wzdłuż głównej Alei Habiba Bourguiby.
Cena: ok. 90 DT

REJS STATKIEM PIRACKIM
Półdniowa wyprawa statkiem pirackim w morze, z przerwami na kąpiel. W czasie rejsu serwowane są przekąski i napoje.
Cena: ok. 40 DT

1889zł

11.07 - 18.07.2019 Cena: 1889zł

18.07 - 25.07.2019 Cena: 2229zł

25.07 - 01.08.2019 Cena: 2289zł

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardallinclusive16690