Powrót do listy

Trójmiasto – Malbork | Gdańsk, Gdynia, Sopot, Malbork.

Dzień 1.

Zbiórka i przejazd do Gdańska, zwiedzanie: Starówki, Drogi Królewskiej, Ratusza Głównego Miasta, Długiego Pobrzeża, Żurawia. Czas wolny następnie przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie. Rejs statkiem na Westerplatte (35 zł). Statek stylizowany na średniowieczny Galeon, podczas trasy opowieści przewodnika na statku. Zwiedzanie miejsca pamiętnej obrony Wojskowej Składnicy Tranzytowej, Pomnika Obrońców Wybrzeża. W rejsie powrotnym koncert muzyki szantowej na żywo. Powrót do Gdańska, Stocznia Gdańska, udział w fascynującej wystawie „Droga do Wolności” (3zł), Plac Solidarności. W miarę wolnego czasu możliwy udział w koncercie w Katedrze Oliwskiej (4,5zł). Po drodze na Oliwę przejazd obok domu Lecha Wałęsy na ul. Polanki. Przejazd przez Gdynię. Widok na panoramę Gdyni z Kamiennej Góry. Przejazd pod stadion PGE Arena, Port z najsłynniejszymi statkami, powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3.

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Sopotu i zwiedzanie: Opera Leśna (4zł), najdłuższe w Polsce Molo (7zł), spacer po Monciaku. Czas wolny, pobyt nad morzem na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4.

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Malborka. Zwiedzanie największego na świecie gotyckiego zamku krzyżackiego. Kościół św. Jana Chrzciciela, kościół p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy (dawny kościół św. Jerzego), Brama Mariacka, Brama Garncarska, Ratusz Staromiejski, szpital jerozolimski. Czas wolny na obiad. Wyjazd do miejsca początkowego wsiadania. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.

Plan imprezy jest ramowy i może ulec zmianie.

Cena zawiera:

Transport autokarem klasy LUX, 3 noclegi ze śniadaniami, opiekę pilota i przewodnika, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu.

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard495