Powrót do listy

Tajemnice i smaki Tajlandii | Bangkok - Silom village - Samyan Market - Pattaya - Bangkok

Dzień 1

Wylot z Polski i przelot do Tajlandii przez jeden z portów europejskich.

Dzień 2

Przylot do Bangkoku, spotkanie z anglojęzycznym przedstawicielem biura. Transfer z lotniska do hotelu, zameldowanie w hotelu.

Wieczór w Tajskim stylu, kolacja z klasycznymi tajskimi daniami (owoce morza). Posiłkowi towarzyszyć będzie tajska muzyka klasyczna i tańce. Tancerze w pięknych, błyszczących kostiumach. Transfer z hotelu do restauracji i z powrotem wraz z przewodnikiem. Reszta wieczoru, czas wolny.

Dzień 3

Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie najważniejszych i historycznych tajskich targów na otwartym powietrzu, poznawanie składników oraz smaków tajskiej kuchni i tropikalnych owoców, Możliwość zrobienia zakupów. Następnie wizyta w słynnej restauracji aby zjeść autentyczny tajski lunch wraz z popularnym tajskim deserem.

Po lunchu transfer do hotelu (czas wolny)

Wieczorem, zwiedzanie 200 – letniej chińskiej dzielnicy z bogatą etniczną tradycją i pysznym jedzeniem. Pomiędzy każdym stoiskiem z jedzeniem można degustować lokalnych smakołyków oraz dowiedzieć się o historii danego dania. Na koniec, kolacja w lokalnej restauracji i powrót do hotelu.

Dzień 4

Lekcje gotowania tajskiej kuchni w szkole The Baipai Thai Cooking School. Lekcje prowadzone będą w języku angielskim. Nauka gotowania w stylu tajskim, czterech różnych autentycznych tajskich potraw. Podczas nauki nacisk kładziony jest na trzy ważne rzeczy: tradycyjną tajską technikę, innowacyjne wykorzystanie składników, i estetyczną prezentację. Zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. (dodatkowa opłata za lekcje gotowania 72$/os)

Wieczorem wraz z przewodnikiem odbędzie się zwiedzanie lokalnych ulicznych alei, które są popularnym miejscem zarówno dla mieszkańców, a także turystów odwiedzających tajską stolicę. Na ulicach przygotowywane są każdego wieczoru różnorodne potrawy na typowych dla Tajlandii wózkach na kółkach. Będzie można skosztować lekkiej kolacji w okolicy.

Dzień 5

Po śniadaniu transfer z Bangkoku na Pattaya i zameldowanie w hotelu. Czas wolny, który można przeznaczyć na plażowanie, zakupy, zwiedzanie okolic. Lunch i kolacja we własnym zakresie.

Dzień 6-7

Śniadanie w hotelu. Czas wolny, który można przeznaczyć na plażowanie, zakupy, zwiedzanie okolic. Lunch i kolacja we własnym zakresie.

Dzień 8

Po śniadaniu transfer z Pattaya na lotnisko w Bangkoku i powrót do Polski.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na „Zgłoszeniu rezerwacji”. Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć „Pan/Pani”, imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) – powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Noclegi z klimatyzacją i posiłkami zgodnie z programem. Transfery i wycieczki klimatyzowanym samochodem z przewodnikiem mówiącym po angielsku.

Cena nie zawiera

Innych wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, posiłków nie wymienionych w programie.
Wcześniejsze zameldowanie i późne wymeldowanie. Dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Wizy

Obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego na pobyty turystyczne nie dłuższe niż 30 dni. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd. Przy wjeździe wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest co najmniej 6-miesięczny okres ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu – osoby takie z reguły zawracane są do portu macierzystego. UWAGA – Uwaga! Od listopada 2017 obowiązuje całkowity zakaz wwozu oraz używania e-PAPIEROSÓW na terenie Tajlandii.

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard13124