Powrót do listy

Świnoujście – obóz MultiSPORT | (wiek 13-18)

Spędźcie aktywne wakacje na Wyspie Zdrowia!

Program

Zasada jest prosta! Pierwszego dnia otrzymacie naszą autorską Multi- KARTĘ i dzięki niej będziecie decydować z jakiego rodzaju zajęć sportowych będziecie korzystać. Wybór jest bardzo bogaty, dlatego każdy z Was będzie miał możliwość ulożyć zajęcia dopasowane do siebie. Joga, basen, treningi interwałowe, ćwiczenia kardio, poranne jogging`i, tenis stołowy, badminton, bule, turnieje siatkówki plażowej, piłka nożna, koszykówka na streecie, sauna. Możecie wybierać tylko to co Was kręci, a resztę czasu poświęcić na relaks lub brać udział we wszystkich zajęciach, dzięki którym Wasze ciało i zdrowie podczas nadmorskich wakacji skorzysta maksymalnie!

Program uzupełnią: wizyta w parku linowym, która zagwarantuje niezapomniane wrażenia i przypływ adrenaliny, zajęcia rekreacyjne, czyli kąpiele w morzu pod nadzorem ratownika, spartakiady, konkursy z nagrodami oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Czekają Was wyścigi rzędów, gry planszowe, terenowe i fabularne oraz turnieje na PS4 i gry interaktywne: Wiedza to Potęga, Tekken, Naruto czy Just Dance. Odwiedzicie XIX-wieczny Fort Anioła, w którym spotkacie się z żywą i bogatą historią. Zwiedzicie cywilny port morski z widokiem na port wojenny z okazałymi okrętami wojennymi czy park zdrojowy z unikalnym mikroklimatem i śródziemnomorską roślinnością oraz centrum Świnoujścia. Zostaniecie wojownikami podczas Lasermanii ? mega nowoczesnej zabawie z karabinkami z laserem, w której strzelacie wiązką światła w przeciwnika, a jego kamizelka zlicza trafienia! Nie zabraknie tematycznych wieczorków: dyskoteki, konkursu rzeźb z piasku, karaoke, „Mam Talent” oraz wielu innych przyjemności, które zapadną w Waszej pamięci.

Program fakultatywny

Park linowy – 39 PLN

Fotorelacja ? wspomnienia z wakacji w formie zdjęć zapisanych na płycie ? 40 PLN

Archery Tag – to drużynowa walka na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Nie wymagane jest doświadczenie w strzelaniu – 40 PLN

Lasermania – bezpieczna zabawa z karabinkami strzelającymi wiązką laseru do kamizelek zliczających trafienia – 45 PLN

Oceanarium i Aquapark w Stralsund (Niemcy) ? wycieczka do najnowocześniejszego oceanarium w Europie i wspaniała zabawa w wodnym parku rozrywki – 280 PLN

Serengeti Park (Niemcy) – to unikalne połączenie największego w Europie safari z niezwykłym parkiem rozrywki! Podczas przejażdżki klimatycznym dwupiętrowym autobusem po trasie safari o długości 10 km można podziwiać aż 1500 zwierząt, żyjących swobodnie na rozległych wolnych wybiegach, odzwierciedlających 16 stref geograficznych na kilku kontynentach. Bilet wstępu obejmuje również ponad 40 atrakcji w parku rozrywki, w tym porywające przejażdżki łodziami odrzutowymi, terenowymi jeepami, motorówkami czy quadami oraz fascynujące pokazy, spektakle z afrykańską muzyką i wyprawę do safari w dżungli z ponad 200 małpami na otwartych wybiegach! Spędzimy również czas na głaskaniu zwierząt bez żadnych ograniczeń w nowym mini-zoo (alpaki, kozy i osiołki i inne maluchy) – 300 PLN

Heide Park (Niemcy) – całodniowa wycieczka do największego lunaparku w północnych Niemczech. Główne atrakcje: Krake- niesamowity rollercoaster, Desert Race ( w 2,4s. przyspiesza do 100 km/h). Scream (największa na świecie swobodna wieża spadania ? 103m). Atrakcje w tym parku zalecane są dla młodzieży od lat 12 lat, przy minimalnym wzroście 140 cm. -320 PLN

Tropikalna Wyspa k. Berlina (Niemcy) – największy na świecie kryty, tropikalny park wodny. Na powierzchni 66 tys. m kw. znajdują się m.in. złote plaże, baseny, zjeżdżalnie – w tym największa w Niemczech, która wznosi się na wysokośc 27 m, tropikalny las czy egzotyczne zwierzęta – 330 PLN

Podczas wycieczek zagranicznych zapewniamy: ciepły posiłek, transport, bilety wstępu, obsługę pilota-przewodnika, prowiant oraz ubezpieczenie KL i NNW za granicą. Wymagany jest paszport lub dowód osobisty.

Zakwaterowanie

10 noclegów (8 noclegów podczas 6 turnusu) w DW ?Kaliszanka?, który położony jest przy boiskach sportowych, w centrum Świnoujścia, wśród zieleni Parku Zdrojowego, 300 metrów od plaży. W takiej lokalizacji wszystkie atrakcje będziecie mieli na wyciągnięcie ręki. Zostaniecie zakwaterowani w pokojach 4-, 5- osobowych z łazienkami.

Uczestnicy obozu mogą bezpłatnie korzystać z WiFi na terenie obiektu.

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

Świadczenia

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek ? kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek ? śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną.

Transport: autokar turystyczny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych.

Uczestnicy wyjeżdżający za granicę muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego.

Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 20:00, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 06:30. Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 19:00, wyjazd nie później niż o godz. 08:00.

Możliwość zamówienia diety: wegetariańskiej, wegańskiej, bezmlecznej lub bezglutenowej – dopłata 100 zł/os/pobyt.

Gwarantujemy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników obozu – w miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.

Osoby, które wykupią fotorelację na płycie CD otrzymają ją drogą listowną po zakończeniu obozu.

Adres obiektu: Dom Wczasowy ,,Kaliszanka”, 72-600 Świnoujście ul. Bogusławskiego 1, tel.: 91 321 22 75

28.06 - 08.07.2020 Cena: 1549 zł

09.07 - 19.07.2020 Cena: 1549 zł

20.07 - 30.07.2020 Cena: 1549 zł

31.07 - 10.08.2020 Cena: 1549 zł

11.08 - 21.08.2020 Cena: 1549 zł

22.08 - 30.08.2020 Cena: 1249 zł

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard1249 zł-1549 zł1249 zł-1549 zł