Powrót do listy

Suntago Park Wodny | Suntago czyli największy w Europie Park Wodny

Suntago czyli największy w Europie Park Wodny.  Czekają tutaj na Ciebie takie atrakcje jak trzydzieści dwie zjeżdżalnie wodne, basen z falą, rwąca rzeka, rzeka przygód, wodny plac zabaw, maszyna do surfowania pod fachem, trzy baseny solankowe, pięć basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami, a także dziesięć saun tematycznych o zróżnicowanej temperaturze. Park składa się z aż czterech stref, dzięki czemu każda osoba znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie! Jest to idealne miejsce na weekendowy wypad w gronie znajomych, czy też całą rodziną! W końcu nie brakuje tutaj atrakcji również dla najmłodszych.

Park oferuje cztery strefy: Jamango dla najmłodszych, Relax, Saunaria,
a także Wellness i SPA. W tym zakątku każda osoba znajdzie odpowiednią atrakcję dla siebie.

Program imprezy:

Wycieczka trwa jeden lub klika dni w zależności od zamówienia. Zbiórka odbywa się w godzinach porannych. Następnie przejazd do Parku Wodnego Suntago, a tam w tym wyjątkowym miejscu czeka nas całodzienna zabawa. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: 

  • ubezpieczenie NNW
  • przejazd komfortowym autokarem
  • opiekę pilota.
  • Śniadanie, obiadokolacja i przewodnik po Łodzi*

Cena nie zawiera: 

  • biletu wstępu do Park of Poland, który można nabyć na miejscu – cena zależna od wieku dziecko do lat 3 -1zł do 120cm -59zł, do lat 16- 89 zł, dorosły –99 zł. Pełny cennik dostępny na stronie www.Parkofpoland.com

  Cennik wycieczki: 

       99zł – 1 dniowa – przy 50 osobach.

 

28.08 - 28.08.2021 Cena: 99zł

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardbrak9990