Powrót do listy

Pokrzywna – Obóz Świat Przygody! | Wiek 9-16 lat

Wakacje w świecie wielkiej przygody!
Wakacje to czas szalonej zabawy i odpoczynku, a Pokrzywna to idealne miejsce, aby przenieść się do wakacyjnej krainy marzeń. Ośrodek Złoty Potok, położony na terenie Parku Krajobrazowego – Góry Opawskie, wśród gór i lasów zapewnia świetne warunki do obcowania z naturą i korzystania w pełni z jej uroków. Tuż obok czekają na Ciebie niesamowite atrakcje Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto. Wokół jeziora rozlokowano kilkadziesiąt różnych atrakcji, łączących rozrywkę z aktywnym wypoczynkiem, w tym basen o wymiarach olimpijskich, z brodzikiem i piaszczystą plażą, interaktywny „Ogród Wody”, trampolinę, karuzele, wypożyczalnię kajaków i rowerków wodnych. Na terenie parku znajdziemy także „Jaskinię dzikich zwierząt”, a w jej sąsiedztwie „Kopalnię Złota – Rosenau”, w której można spacerować korytarzami „Strasznej sztolni”, a także trafić do pewnego pokoju, w którym dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ośrodek Złoty Potok to również świetne miejsce wypadowe na wycieczki górskie. Na naszych obozach znajdziesz nowych przyjaciół, przeżyjesz wiele niezapomnianych przygód i będziesz świetnie się bawić. Poza zajęciami specjalistycznymi, związanymi z wybranym rodzajem obozu oraz korzystaniem z atrakcji Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU, doświadczeni opiekunowie i wykwalifikowani instruktorzy poprowadzą liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne wspólne dla wszystkich uczestników. Poznacie okoliczne ciekawostki podczas wędrówek szlakami turystycznymi znajdujących się nieopodal ośrodka, będziecie strzelać z łuku do słomianych tarcz i szyfrować wiadomości. Nauczycie się wyznaczania kierunków świata w terenie i posługiwania mapą. Poza tym, w programie liczne zajęcia integracyjne, rekreacyjne i sportowe, podchody, zabawy plenerowe, konkursy, ognisko z kiełbaskami przy dźwiękach gitary oraz mnóstwo wesołej zabawy.

Program

ŚWIAT PRZYGODY (P) (9-12 lat), (13-16 lat)

Podczas pobytu w Pokrzywnej odwiedzisz ZAGINIONE MIASTO ROSENAU, park żywiołów, interaktywny park wodny czy straszną sztolnię, a w niej wirujący domek!
Popływasz na kajaku i rowerku wodnym, zagrasz w koszykówkę i siatkówkę.
Pod czujnym okiem ratowników skorzystasz z basenu, zjeżdżalni, biczów wodnych i zagrasz w piłkę wodną.
Będziesz uczestniczył w górskich wędrówkach ? pełnych niespodzianek i terenowych zagadek.
Wyposażony w komplet ochraniaczy i kask pojeździsz na waveboardzie.
Spędzisz czas w kinie 7D, doświadczysz niezapomnianych emocji zjeżdżając na specjalnie zaprojektowanym torze ?Snow tubing? oraz odwiedzisz największy w Europie dmuchany zamek.
Rozegrasz turniej gier planszowych, a wieczorami będziesz uczestniczyć w ogniskach, zabawach integracyjnych i dyskotekach.

Program fakultatywny

Wycieczka do Kopalni Złota w Złotym Stoku ? 75 PLN.
Spływ kajakowy rzeką Osłobogą (2,5 ? 3 godz.) pod okiem instruktora ? 75 PLN.
Wycieczka do stadniny koni (przejażdżka na koniu) ? 50 PLN.
Warsztaty szycia na maszynie (z materiałami) ? 75 PLN/3 godz.
Paintball/mały paintball/ speedball/ASG ? 40 PLN.
Zajęcia nocne ? paintball/ mały paintball/speedball/ ASG ? 50 PLN.
Paintball/speedball ? dodatkowe 100 kul ? 20 PLN.
Mały paintball ? 5 PLN (15 kul ? jeden magazynek).
Paintball/speedball ? dodatkowe 100 kul ? 20 PLN.
Mały paintball ? 5 PLN (15 kul ? jeden magazynek).
Płyta CD ze zdjęciami obozowymi ? 30 PLN.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Ośrodku Rekreacyjno- wypoczynkowym ?Złoty Potok? w Pokrzywnej. Na terenie ośrodka: hala sportowa, sala do ćwiczeń, boisko, miejsce na grilla. Uczestnicy będą zakwaterowani w komfortowych, dwupoziomowych 2-8 osobowych domkach, z tarasem, sypialniami, łazienką i telewizorem. Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Świadczenia

Zakwaterowanie:
10 noclegów.
Wyżywienie:
całodzienne (3 posiłki + deser) ? w karczmie na terenie ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport:
autokar turystyczny.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna i instruktorska. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Zajęcia prowadzone są z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki). Program obozów będzie dopasowany do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Zabierz ze sobą strój do zajęć przewidzianych programem, obuwie sportowe, dres, sweter, polar, nieprzemakalną kurtkę, buty za kostki do pieszych wędrówek, plecak na wycieczki, strój kąpielowy, oraz ręczniki i czapkę z daszkiem.
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży.
Planowany przyjazd do ośrodka z kierunku Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Lubin, Legnica, Wrocław, Opole ok. godz. 13.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 15.00. Z pozostałych kierunków przyjazd ok. godz. 19.00., wyjazd ok. godz. 09.30.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.00, wyjazd nie później niż o godz. 10.30.

1399zł

25.07 - 04.08.2019 Cena: 1399zł

05.08 - 15.08.2019 Cena: 1399zł

16.08 - 26.08.2019 Cena: 1399zł

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardallinclusive00