Powrót do listy

Paryż | Bajeczny Paryż

1 dzień

Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd do miasta nadgranicznego Francji –  Strasbourga ? krótkie zwiedzanie miasta, czas wolny na obiad ( we własnym zakresie). Przejazd do hotelu w okolicach Strasbourga. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

 

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, dalszy przejazd do Paryża. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny spacer po Montmartre: Plac Pigalle, Moulin Rouge, Plac Du Tertre, Bazylika Sacre ? Coeur. Obiadokolacja. Powrót do hotelu, nocleg.

 

3 dzień

Śniadanie, wyjazd na Cmentarz Pere Lachaise, zwiedzanie centrum Paryża ? Wyspy La Cite, Katedra Notre Dame, Sainte Chapelle, Pałac Sprawiedliwości, Centrum Pompidou. Obiadokolacja. Wieczorem rejs po Sekwanie, nocny przejazd przez Paryż, powrót do hotelu, nocleg.

 

4 dzień

Śniadanie, wyjazd   do Wersalu na zwiedzanie, powrót do Paryża ? zwiedzanie miasta: Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Dzielnica Łacińska, powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

 

5 dzień

Śniadanie, zwiedzanie centrum Paryża: wieża Eiffla, Budynek Unesco, Pałac Inwalidów, zwiedzanie Luwru. Wyjazd do kraju.

 

6 dzień

Powrót do Polski w godzinach południowych.

 

Cena obejmuje:

Przejazd autokarem na całej trasie wycieczki, 4 noclegi w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami, 4 śniadania i 3 obiadokolacje, opiekę pilota i przewodnika, ubezpieczenia KL i NW, podatek VAT.

Cena nie obejmuje:

Biletów wstępu około 120 ?.

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardHB14501450