Powrót do listy

Ołomuniec Morawski Kras | zjawiska krasowe i średniowieczna Katedra

Morawski Kras, Ołomuniec

Zapraszamy na wycieczkę po pięknych okolicach Moraw.
W ciągu jednego dnia zobaczymy niesamowite rzeźby wytworzone przez ?Matkę naturę? oraz człowieka. Piękny krajobraz i zabytki zafascynują każdego miłośnika podróży.

Wyjazd z Polski o godzinie 7.00, przejazd do Ołomuńca: katedra św. Wacława, Pałac Arcybiskupi, Ratusz. Mały Rynek, kaplica św. Sarkandra.

Przejazd do Blanska w okolice Brna (Czechy). Spacer rozpoczniemy  od „Przepaści Macochy – Głębokość przepaści wynosi 138,5 metra. Na dole przepaści znajduje się małe jeziorko – pod jego taflą przepaść sięga kolejnych 50 metrów. Piesze zejście do Jaskini Punkevni, jednej z najpiękniejszych zjawisk Morawskiego Krasu (210 CZK). Zwiedzanie obejmuje również rejs łodzią w podziemiach jaskini. Dalszy spacer do Skalnego Młyna. Czas wolny, obiad w restauracji. Wyyjazd w kierunku Polski, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych

Cena zawiera:
Przejazd autokarem klasy turystycznej, podatek VAT.

Cena nie zawiera: Biletu wstępu do Jaskini, usług pilota, przewodnika, ubezpieczenia, KL, NNW,  rezlizacji programu  w wysokości 25 euro, płatne obowiązkowo pilotowi   w autokarze.

 

99PLN

28.08 - 28.08.2021 Cena: 99ZŁ

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard99PLN