Powrót do listy

Hiszpania Lloret de Mar. Obóz młodzieżowy | niezapomniane chwile, kolorowe noce

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII – LLORET DE MAR – HOTEL SAMBA***:

 

ATUTY:

– Lloret de Mar popularna miejscowość z mnóstwem dyskotek
– hotel z basenem
– zwiedzanie Barcelony
– piaszczyste plaże
– przelot samolotem

HISZPANIA:

Hiszpania to nie tylko corrida, flamenco i zatłoczone plaże. To kraj zróżnicowanego krajobrazu i kultury. Południowa część Hiszpanii pozwala poczuć marokańską atmosferę, a zielona północ Półwyspu Iberyjskiego przypomina Irlandię. Różnorodność i oryginalność Hiszpanii ma swoje źródła w historii kraju, a jego zróżnicowanie przetrwało do dziś w języku, kulturze, kuchni i sztuce.

LLORET DE MAR:

LLORET DE MAR ? kurort turystyczny położony na niezwykle pięknym wybrzeżu Costa Brava w Katalonii. Znajduje się 70 km od Barcelony i 40 km od Girony. Przepiękna żwirkowa plaża, lazurowa woda Morza Balearskiego, promenada, liczne kluby i puby, niesamowita atmosfera to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na turystów.

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL SAMBA *** – obiekt położony ok. 700 m od centrum Lloret de Mar i ok. 350 m od plaży. Do dyspozycji uczestników pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami, balkonami i klimatyzacją. W hotelu znajduje się duży basen – leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, bar, restauracja, winda, sala TV, stół do tenisa stołowego, boisko do siatkówki, odpłatnie – sejf, automaty do gier, bilard, sala do gier. Na terenie obiektu prowadzone są animacje

WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej, woda niegazowana do posiłków (kuchnia hiszpańska). Pierwszy kolacja w formie „zimnej płyty”, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM RAMOWY:1 dzień
Zbiórka uczestników na lotnisku Kraków Balice. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Barcelony ok. godz. 21:20. Planowany przylot na lotnisko w Barcelonie ok. godz. 00:10. Transfer do Hotelu SAMBA 3* w Lloret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja w formie ?zimnej płyty?, nocleg.

2-10 dzień
Pobyt w Lloret de Mar (łącznie 10 noclegów). Realizacja programu, m. in. piesze wycieczki po Lloret de Mar, korzystanie z basenu na terenie hotelu pod opieką ratownika (10:00-19:00), bezpłatne korzystanie z leżaków i parasoli przy basenie, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkursy, gry i zabawy, korzystanie z infrastruktury hotelu tj. boisko do siatkówki, ogród, kącik internetowy (odpłatnie), mini sala gier (bilard, liczne automaty do gier – odpłatnie), animacje dla młodzieży w hotelu w ciągu dnia, m. in. Petanca ? gra sportowa z użyciem metalowych piłek, zabawy na basenie, aquagym ? ćwiczenia sportowe w wodzie, volleyball ? rozgrywki w piłce siatkowej, dardos ? indywidualna lub zespołowa gra ? rzuty lotkami do celu, lekcje tańca hiszpańskiego oraz animacje po kolacji, m.in. muzyka CD, nauka tańca hiszpańskiego, Show Tropical, karaoke, pokaz papug. Wieczorne dyskoteki w hotelu lub wyjścia na dyskoteki w klubach (wejście na dyskoteki od 16 lat, wymagany dokument tożsamości, wstęp ok. 15 EUR jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 30 EUR – min. 5x). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych).

11 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, odebranie suchego prowiantu. Przejazd do BARCELONY ? zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, w programie m. in. słynna ulica La Rambla, baśniowy Parc Guell, Sagrada Familia (z zewnątrz), Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim, fakultatywnie Camp Nou (bilet wstępu płatny dodatkowo +25 EUR). Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Barcelony o godz. 18:45. Planowany przylot na lotnisko Kraków Balice o godz. 21:25.

CZAS NA ZABAWĘ – DYSKOTEKI:Tropics ? jedna z najbardziej znanych dyskotek w Lloret de Mar, 2 sale taneczne, laser show oraz piana party.
Revolution ? różne gatunki muzyki- soul, R&B, rap, pop, trance, dancehall.
Prive de Magic ? 4 sale, różne rodzaje muzyki m. in. pop i latino.
Colossos ? 3 sale, muzyka grana przez najlepszych Dj-ów, laser show.
X-TRA Disco ? rytmy house i funky.
Disco Londoner ? muzyka R&B, hip-hop oraz garage.

UWAGA – Wejścia do dyskoteki (od 16 lat, wymagany dokument tożsamości, wstęp ok. 15 EUR jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 30 EUR ? min. 5x).

WIEK UCZESTNIKÓW: 13-19 lat

2749

01.07 - 11.07.2019 Cena: 2749

22.07 - 01.08.2019 Cena: 2749

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardHB27452745