Powrót do listy

Obóz Grecja | Riwiera Olimpijska

GRECJA – ciepłe i krystalicznie czyste morze, 300 słonecznych dni w roku, niezwykle gościnni gospodarze, wspaniała historia, zabytki z początku europejskiej cywilizacji. Grecka kuchnia zadowoli każdego smakosza. Widoki zapierające dech w piersiach, które zostaną w naszej pamięci na zawsze. Cudowne miejsce do wypoczynku.
RIWIERA OLIMPIJSKA – ciepłe morze, piękne plaże, majestatyczne pasmo gór OLIMPU, gaje oliwne, soczyste brzoskwinie, ogromne arbuzy, setki winogron – to tylko kilkanaście słów o tym cudownym miejscu. Dodatkowo mnóstwo tawern i kawiarni, które swoim klimatem i smakiem spowodują, że na pewno będziesz chciał tam wrócić.
OLIMPIC BEACH/KORINOS – miejscowości często odwiedzane przez turystów na Riwierze Olimpijskiej. Ze względu na kameralną atmosferę oraz szeroką, piaszczystą plażę doskonałe dla rodzin z dziećmi oraz osób, które chcą uciec od codziennego zgiełku. Można zauroczyć się nadmorską promenadą obserwując jednocześnie doskonale widoczny masyw Olimpu. Wzdłuż szerokiej na 200 m plaży rozciąga się nadmorska promenada z licznymi sklepami, tawernami i restauracjami. W Nei Pori można skorzystać z toru kartingowego, kortów tenisowych, basenu, boisk ze sztuczną nawierzchnią czy pójść do lunaparku.
1. INFORMACJE O HOTELU.
HOTEL ERATO położony jest w Olympic Beach – spokojnym miasteczku na Riwierze Olimpijskiej, w którym znajdują się liczne sklepy, tawerny, restauracje, kluby nocne, dyskoteki. Hotel oferuje zakwaterowanie dla grup i turystów indywidualnych, pielgrzymów i młodzieży. Organizujemy również konferencje, seminaria  i spotkania biznesowe. Idealne miejsce dla rodzin, na obozy szkolne i młodzieżowe . Zapewniamy opiekę  polskiego rezydenta oraz  całodobową opiekę medyczną w języku polskim. Hotel usytuowany jest 250 metrów od piaszczystej plaży, w bardzo spokojnym miejscu. Obiekt dysponuje 27 pokojami. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe-typu studio. Maksymalne zakwaterowanie dla 56 osób. Każdy pokój wyposażony jest w osobną łazienkę z prysznicem, lodówkę, TV, klimatyzację, balkon ze stolikiem i krzesełkami. W hotelu bezpłatny dostęp do internetu. W hotelowym holu znajduje się recepcja oraz do dyspozycji gości hotelowych TV, bar i część restauracyjna, gdzie serwowane są posiłki. Wokół hotelu ogródek z egzotycznymi drzewami. Obok hotelu do dyspozycji gości boisko do piłki nożnej i koszykówki oraz kort tenisowy. Niektóre pokoje w hotelu wyposażone są w aneks kuchenny z kuchenką elektryczną,  lodówką, garnkami i niezbędną zastawą stołową.

2. WYŻYWIENIE. 
Wyżywienie FB (śniadania w formie szwedzkiego stołu, lunch (zupa + owoce + napój) i obiadokolacje dwudaniowe serwowane) w restauracji hotelowej.

3. PROGRAM WYPOCZYNKU:
1 DZIEŃ: Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez  Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię do Grecji.
2 DZIEŃ: Przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, czas wolny, kolacja, nocleg.
3 – 10 DZIEŃ: Pobyt, plażowanie, wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne),
11 DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie ok. godz. 10.00. Wyjazd w drogę powrotną.
12 DZIEŃ: Przyjazd w godzinach wieczornych, zakończenie imprezy.

Cena zawiera:

 • transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, WC, dvd),
 • zakwaterowanie zgodne z ofertą,
 • wyżywienie zgodne z ofertą,
 • ubezpieczenie: KL (10 000 €), NNW (15 000 PLN), bagaż (1 000 PLN),
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
 • opiekę rezydenta,
 • bezpłatną plażę,
 • podatek VAT.

Cena nie zawiera:

 • wycieczek fakultatywnych,
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – koszt 10 PLN od osoby,
 • opłaty klimatycznej – koszt 10 € od osoby,
 • suchego prowiantu na drogę powrotną – koszt 5 €/dzień/pokój,
 • świadczeń nie zawartych w cenie,
 • wydatków własnych.

 

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard1899 PLN