Powrót do listy

MAURITIUS | 8 dni w raju

Kameralny hotel z sieci Attitude, usytuowany w malowniczej zatoczce z pięknym widokiem na ocean. Idealny na romantyczny wypoczynek we dwoje.

Położenie

Położony na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy, 60 km od lotniska, niecałe 20 km od stolicy (Port Louis).

Wyposażenie

Recepcja, room service, restauracje: główna La Pointe (kuchnia lokalna i międzynarodowa), L’Ocean (a la carte – owoce morza), Ti Taba-J (lokalny street food) / uwaga – w restauracjach podczas kolacji obowiązuje dress code casual i elegant/, pralnia, kantor, lokalny sklepik, darmowe Wi-Fi w częściach ogólnodostęnych, wypożyczalnia samochodów, przystanek autobusowy nieopodal hotelu

Pokoje

Przytulne pokoje w stylu śródziemnomorskim, gustownie urządzone, o powierzchni ok. 25m2. Wszystkie klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z prysznicem, suszarkę, sejf, minibar, zestaw do kawy/herbaty, telewizor, telefon, Wi-Fi, balkon lub taras.

Wyżywienie

HB – Śniadania i obiadokolacje w formie bufetów

All Inclusive – Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, popołudniowe przekąski, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych godzinach i miejscach

Sport i rozrywka

Siłownia, basen, centrum SPA, wypożyczalnia rowerów, wieczorne animacje (sezonowo), centrum sportów wodnych na plaż: kajaki, łódź ze szklanym dnem, rowery wodne, snorkeling, nurkoanie, rejsy katamaranem

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na „Zgłoszeniu rezerwacji”. Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć „Pan/Pani”, imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) – powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty -8 dni, wyżywienie wg oferty, polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

 

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard16300