Powrót do listy

Lwów 4 dni | Odkrywamy dawne polskie miasta

1dzień
Wyjazd o 6:00 z miejsca zbiórki w kierunku granicy ukraińskiej. Przejazd do Lwowa, zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja w Browarze z Piosenką Lwowską  przy  akompaniamencie akordeonu. Powrót do hotelu, nocleg

2 dzień

Śniadanie, po nim objazd Miasta: Uniwersytet Lwowski, Katedra Św. Jura, Lwowska Secesja, Dworzec. Następnie zwiedzanie Starówki Lwowskiej m.in.: Rynek, Katedra Łacińska,  Kaplica Boimów. Dzielnica Ormiańska z Katedrą, Apteka, Muzeum (5 Uah), Cerkiew Wołoska. Czas wolny na obiad. (Obiad można zamówić w zwyklej restauracji, gruzińskiej lub  uzbeckiej). Zwiedzanie wnętrz Opery. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3dzień
Śniadanie, przejazd i wizyta na Cmentarzu Łyczakowskim i Cmentarzu Orląt Lwowskich (10 Uah). Powrót do centrum. Następnie zwiedzanie Lwowskiej Galerii Obrazów z kolekcją polskiego malarstwa (15 UAH), czas wolny. Zwiedzanie dawnego Casyno Szlacheckiego, przejście obok Uniwersytetu, Można pójść do Galerii Obrazów, gdzie są liczne zbiory malarstwa polskiego.Spacer ulica Kopernika z dawnym Pałacem Potockich, pomnik Mickiewicza, hotel George, dawną ul. Akademicką. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Górę Zamkową z Kopcem Unii Lubelskiej – panorama miasta, czas wolny na lwowskiej starówce. Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych.

 

Termin: dla grup do uzgodnienia

 

Cena: 750zł

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem z klimatyzacją, Video, WC, Bar
  • 3 noclegi Hotel 3***
  • 3 śniadania i 3 obiadokolacje
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie

Cena nie zawiera opłat za przewodnika, lokalne administracyjne, bilety – 30€ osoba. Płatne obligatoryjnie w autokarze pilotowi.

Dla chętnych możliwość rezerwacji spektaklu w operze.

Wyjazdy z miast: Jastrzębie Zdrój, Połomia, Wodzisław Śl,  Rybnik, Katowice, Kraków.

Plan imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Każdy uczestnik musi posiadać PASZPORT.

01.05 - 04.05.2019 Cena: 750PLN

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardHB7500