Powrót do listy

Lwów | Galicja, Ukraina

1 dzień

Wyjazd nocą z miejsca zbiórki w kierunku granicy ukraińskiej.

2 dzień

Przyjazd do Lwowa w godzinach porannych. Objazd Miasta: Uniwersytet Lwowski, Katedra Św. Jura, Lwowska Secesja, Dworzec. Następnie zwiedzanie Starówki Lwowskiej m.in.: Rynek, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów. Dzielnica Ormiańska z Katedrą, Apteka, Muzeum (5Uah), Cerkiew Wołoska. Czas wolny na obiad. (Obiad można zamówić w zwykłej restauracji, albo no gruzińskiej czy uzbeckiej). Zwiedzanie wnętrz Opery Lwowskiej. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacje, nocleg.

3 dzień

Śniadanie i przejazd na Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich (10Uah). Powrót do centrum i zwiedzenie Lwowskiej Galerii Obrazów z kolekcją polskiego malarstwa (15Uah), czas wolny. Zwiedzanie dawnego Casino Szlacheckiego, przejście obok Uniwersytetu. Możliwa wizyta w Galerii Obrazów, gdzie znajdują się liczne zbiory malarstwa polskiego. Spacer ulicą Kopernika z dawnym Pałacem Potockich, pomnik Mickiewicza, hotel George, dawną ulicą Akademicką. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg. Możliwość spektaklu w operze (od100-250hr)

4 dzień

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Górę Zamkową z Kopcem Unii Lubelskiej – panorama miasta, czas wolny na lwowskiej starówce. Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd na miejsce wyjazdu w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem z klimatyzacją, DVD, WC i barem
  • 2 noclegi – Hotel ***
  • 2 śniadania i 2 obiadokolacje
  • opieka pilota
  • usługi przewodnika
  • ubezpieczenie

Plan imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Każdy uczestnik musi posiadać PASZPORT.

 

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard490