Powrót do listy

Kotlina Kłodzka – Kletno

1. dzień

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Kopalni Złota (15zł) Złoty Stok – zwiedzanie z przewodnikiem sztolni: ciekawe historie i legendy zabytkowej kopalni. Przejazd do Kłodzka nad Nysą Kłodzką, jednego z najstarszych miast na Śląsku. Zwiedzanie: Twierdza – największa fortyfikacja na Dolnym Śląsku. Labirynty 14zł. Spacer po starówce z cennymi zabytkami. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2. dzień

Śniadanie, zwiedzanie kamiennego miasta (Błędne Skały 5zł), zbudowanego z silnie spękanych piaskowców, tworzących niezwykły labirynt skalnych tun Deli, grzybów, maczug, baszt czy skałek o fantazyjnych kształtach. Skałki mają swoje nazwy np. Wielbłąd, Lwia Łapa czy Dwunożny Grzyb. Można zobaczyć tu skały ze szczeliną i naturalnymi oknami, zwane Kasą lub skalne grzyby o zwężających się trzonach, zwane Kurzymi Stopkami. Ruchoma Szopka (2zł) znajdująca się w Czermnej, przedstawia miasto i jego okolice wypełnione przez 250 ruchomych figurek odgrywających sceny z życia mieszczan, pasterzy oraz narodziny Chrystusa. Obiadokolacja i nocleg.

3. dzień

Śniadanie, przejazd do Kletna i zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej (17zł). Zabawy w parku linowym i na polu golfowym. Park linowy – skonstruowany specjalnie dla dzieci już od 5. roku życia, pozwoli każdemu milusińskiemu sprawdzić swoje możliwości i dać sporo zabawy. Mini-golf nauczy precyzji i skupienia. W trakcie zabaw będzie rozpalone ognisko, na którym będzie można upiec kiełbaski (wstęp + ognisko 20zł). Kiełbaskę należy mieć ze sobą.

 

Cena zawiera:

  • transport autokarem
  • zakwaterowanie – 2 noclegi
  • wyżywienie – 2 śniadania i 2 obiadokolacje
  • opieka pilota/ przewodnika
  • ubezpieczenie

 

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępów – do wyboru z oferty

 

Jaskinia Niedźwiedzia wymaga potwierdzenia rezerwacji.

Biuro nie odpowiada za zmiany w cenach biletów.

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard280