Powrót do listy

Kotlina Kłodzka Adrszpach

KOTLINA KŁODZKA SKALNE MIASTO


1 DZIEŃ

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do KOPALNI ZŁOTA – Złoty Stok- zwiedzanie z przewodnikiem  sztolni:  ciekawe historie i legendy zabytkowej kopalni. Przejazd do KŁODZKA nad Nysą Kłodzką, jednego z najstarszych miast na Śląsku. Zwiedzanie:  Twierdza ? największa fortyfikacja na Dolnym Śląsku. Spacer po  starówce z cennymi zabytkami. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ

Śniadanie i przejazd przez granicę czeską do Adrspach. Zwiedzanie SKALNEGO MIASTA, jednego z najpiękniejszych tego typu naturalnych obiektów Europy. Te fantastyczne formy skalne otoczone lasami iglastymi od lat przyciągają rzesze turystów. Zwiedzanie obejmuje również skalne jeziorko  po którym odbywa się rejs łódeczkami. Przejazd do Kudowy Zdroju spacer po parku, czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg (możliwa impreza z DJ).

3 DZIEŃ

śniadanie, wykwaterowanie.  Wejście na Szczeliniec Wielki ? najwyższy szczyt w Górach Stołowych, na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych. Przejazd do WAMBIERZYC – pięknej miejscowości, nazywanej Kłodzką Jerozolimą, w której znajduje się Kalwaria Wambierzycka (największe w Polsce założenie pielgrzymkowe). Zwiedzanie bazyliki pod wezwaniem NMP. Wyjazd w drogę powrotną.

Termin: do uzgodnienia

 Cena: około 415-zł

Cena zawiera:

Przejazd komfortowym autokarem, komfortowe zakwaterowanie 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opiekę pilota/przewodnika, opłaty parkingowe, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:

Bilety wstępu Kopalnia, Skalne Miasto, Szczeliniec, Bazylika.

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard415