Powrót do listy

Eger ? Egerszalok ? Godollo | Węgry - z degustacją u bratanków

1 dzień

wyjazd z miejesca zbiórki. Przejazd do Egeru – Bazylika, XIX wieczne Liceum z biblioteką i kamerą Obskura, pałac Biskupi, rynek Starego Miasta, Kościół Minorytów oraz jedyny w tej części Europy Turecki Minaret.  Dalszy spacer  na Zamek:  mury obronne oraz trasa podziemna ( do wyboru). Z murów zamku rozpościera się przepiękna panorama miasta. Czas wolny. 19:00 Przejazd na  zwiedzanie  winiarni z degustacją w Dolinie Pięknej Pani oraz obiadokolacji  przy muzyce regionalnej. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

śniadanie i wykwaterowanie, przejazd do Egerszalok ? kąpiel w basenach termalnych na terenie nowoczesnego spa (od 1500 do 4500 HUF w zależności od czasu pobytu i zakresu korzystania z oferty) w spa pobyt 3 godz., płatne indywidualnie w kasie, przejazd do Godollo- zwiedzanie pałacu ( ok.3000 HUF). Wyjazd w drogę powrotną do kraju ? posiłek  w drodze powrotnej na terenie Słowacji (8 ? ? płatne indywidualnie ). Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

  • Termy są lecznicze na choroby skórne, złamania kończyn, choroby wieńcowe, choroby onkologiczne.

W cenie:

przejazd autokarem, opłaty drogowe, ubezpieczenie, opłata za przewodnika, wizyta w winiarni z degustacją wina, wieczór węgierski, nocleg, śniadanie.

Cena nie zawiera: Biletów wstępu około 5000HUF i 12?.

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard420