Powrót do listy

Eger Budapeszt | Zwiedzanie&Relaks

Eger- Budapeszt

1 dzień

wyjazd o godz. 5:00, do Budapesztu zwiedzanie Budy, wyjazd na wzgórze zamkowe, zwiedzanie: historycznej zabudowy z przekroju kilku wieków. Budynki kupców oraz bogatszej części mieszkańców. Ponad to pereł wzgórza -Baszty Rybackiej, neogotyckiego Kościoła Macieja, Czas wolny możliwość wypicia kawy w najsłynniejszej cukierni oraz zwiedzenia Muzeum Marcepanu. Dalszy spacer- Pałac Prezydencki, Pałac Królewski, pomnik Savoja, Studnia Macieja. Przejazd do Egeru. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

niadanie, zwiedzanie miasta: Bazylika, Kościół Minorytów, Biblioteka, oraz jedyny w tej części Europy Turecki Minaret. Czas wolny ?możliwość kąpieli w basenach termalnych. Przejazd do hotelu-przygotowanie do wyjazdu na kolacje i zwiedzanie winiarni z degustacją i muzyką w Dolinie Pięknej Pani powrót do hotelu, nocleg.

3dzień

9:00 śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd do Egerszalok. Kąpiele termalne przez 3 godziny. 13:30 Wyjazd w kierunku kraju, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Egerszalók ?Gyógy- wellness? jest jedyny w swoim rodzaju
w Europie. Wybudowany w pięknym środowisku naturalnym
i wodzie o właściwościach leczniczych. Obejmuje  powierzchnię 1900 m2, na której jest  17 zewnętrznych  i wewnętrznych basenów kąpielowych – lecznicze baseny kąpielowe, jacuzzi, baseny kąpielowe z atrakcjami, zjeżdżalnia, baseny kąpielowe dla dzieci-to rozrywka dla wszystkich-starszych jak i dla osób młodszego przedziału wiekowego. Woda w Egerszalók zawiera 18 pierwiastków które są niezmiernie potrzebne dla organizmu człowieka. Oprócz tego woda zawiera – B, Ga, Br, Sr, Z, Yr, Nb, Sb, Cs, Ba, Pb.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard480