Powrót do listy

Praga i Czeskie Zamki | Praga, Karlstein, Krumlov, Budziejowice, Lipno

 

1 DZIEŃ

Wyjazd z Polski i przejazd do Pragi. W drodze obiadokolacja. Zakwaterowanie. Nocleg.

 

2 DZIEŃ

Śniadanie.  Zwiedzanie zabytkowej części miasta: Hradczany – Katedra Św. Wita, Zamek Królewski, Bazylika Św. Jerzego. Przejście na Małą Straną, obok Złotej Uliczki i Pałacu Lobkowiczów do Ogrodów Senatu. Czas wolny przy wyspie Kampa. Następnie spacer na jeden z najpiękniejszych średniowiecznych mostów – Most Karola.  Przejście na Rynek, wieża ratuszowa w zegarem Orloy.  Powrót do Hotelu,  obiadokolacja w piwiarni z muzyką na żywo, nocleg.

 

3 DZIEŃ

Śniadanie,  wykwaterowanie.    Przejazd do Wyszehradu – II siedziby królów. Ze wzgórza rozciąga się piękny widok na miasto. Zwiedzanie kościoła,  spacer po zabytkowym cmentarzu. Dalszy przejazd do Karlsteinu, zwiedzanie XIV wiecznego  zamku.  Został on zbudowany przez czeskiego króla i cesarza rzymskiego Karola IV (210CZK).  Przejazd do miejscowości Hluboka nad Wełtawą – zwiedzanie zamku Schwarzenberg (210 CZK) zwanego „Czeskim Windsorem”.  Przejazd do Hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

 

4 DZIEŃ

śniadanie, przejazd do Czeskiego Krumlowa  – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. zwiedzanie starego miasta m.in.: Ratusz, kościół św. Wita oraz renesansowy zamek (180 CZK), spacer po ogrodach, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, dyskoteka z DJ, nocleg.

 

5 DZIEŃ

Śniadanie, zwiedzanie Lipna nad Wełtawą, spacer na platformę w koronie drzew 180CZK,  przejazd do Czeskich Budziejowic, zwiedzanie miasta  z wizytą w słynnym browarze gdzie produkuje się Budweisera (120CZK).  Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

 

ŚWIADCZENIA:

  • przejazd autokarem (toaleta, barek, video, klimatyzacja)
  • 4 noclegi ze śniadaniami (pok. 2, 3 os. z łazienkami)
  • 2 obiadokolacje
  • 2 uroczyste obiadokolacje
  • opieka pilota, przewodnika
  • ubezpieczenie KL
  • Podatek VAT

 

Cena nie zawiera biletów wstępu. Podano ceny wg danych na stronach internetowych. Nie odpowiadamy za ich zmiany.

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard950