Powrót do listy

Budapeszt, Eger | Wino, Muzyka & SPA

1 dzień 

Wyjazd do Budapesztu, zwiedzanie Budy, wyjazd  na wzgórze zamkowe, zwiedzanie: historycznej zabudowy z przekroju kilku wieków. Budynki kupców oraz bogatszej części mieszkańców. Ponad to pereł wzgórza -Baszty Rybackiej, neogotyckiego Kościoła Macieja, Czas wolny możliwość wypicia kawy w słynnej cukierni i zrobienia pięknych zdjęć ze wzgórza. Dalszy spacer- Pałac Prezydencki, Pałac Królewski, pomnik Savoja, Studnia Macieja. Przejazd do Egeru. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie,  zwiedzanie miasta: Bazylika, Kościół Minorytów, Biblioteka, oraz jedyny w tej części Europy Turecki Minaret. Czas wolny ?możliwość  kąpieli w basenach termalnych. Zwiedzanie  winiarni z degustacją w Dolinie Pięknej Pani oraz kolacja z muzyką folklorystyczną. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Egerszalok. Korzystanie z kompleksu basenów termalnych.  Wyjazd w kierunku kraju, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.


Egerszalók: baseny termalne ?Gyógy-Wellnes? – jest jedyny w swoim rodzaju
w Europie. Wybudowany w pięknym środowisku naturalnym
i wodzie o właściwościach leczniczych. Obejmuje  powierzchnię 1900 m2, na której jest  17 zewnętrznych  i wewnętrznych basenów kąpielowych – lecznicze baseny kąpielowe, jacuzzi, baseny kąpielowe z atrakcjami, zjeżdżalnia, baseny kąpielowe dla dzieci-to rozrywka dla wszystkich-starszych jak i dla osób młodszego przedziału wiekowego. Woda w Egerszalók zawiera 18 pierwiastków które są niezmiernie potrzebne dla organizmu człowieka. Choroby: nerwicowe, zapalenia stawów, zwyrodnienia i inne.

ŚWIADCZENIA:

  • przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, video, toaleta)
  • 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami – hotel 3*
  • opieką pilota/przewodnika
  • ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera: biletów wstępu.

550

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard550