Powrót do listy

Berlin-Jarmark Świąteczny i Tropical Island- dla szkół 2 dni | trochę tropiku zimą

Berlin i Tropical Island

1 dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Berlina, około 12:00 spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta: Brama Brandenburska – symbol Berlina, Reichstag, Pomnik Muru Berlińskiego. Spacer reprezentacyjną Aleją Unter Den Linden oraz zwiedzanie Muzeum Pergamonu-jedno z najwspanialszych zbiorów historii starożytnej. Przejście na Alexanderplatz, wieża TV 368m wysokości, fontanna Neptuna. Obiadokolacja. Przejazd do Tropical Island, zakwaterowanie, nocleg w namiotach na plaży.

2 dzień

Śniadanie, pobyt na tropikalnej wyspie. W Tropical Islands zawsze jest lato! Oprócz atrakcji takich jak zjeżdżalnie wodne, plaża, palmy, Laguna z wodospadem i Morze Południowe oferujemy ścieżkę edukacyjną po Lesie Tropikalnym z ciekawie prezentowanymi wiadomościami na temat deszczowych lasów tropikalnych, żyjących w nich zwierzętach, aktualnych kwestiach ekologicznych i zmianach klimatu. Państwa podopieczni mogą przyjrzeć się z bliska fascynującym roślinom, które rosną tylko w tropikach, a także podziwiać okazy ok. 150 egzotycznych motyli w naszej motylarni ?Kupu-Kupu?. To słowo z języka indonezyjskiego, które oznacza motyla. Motyle przybywają do nas jako poczwarki, z których po kilku dniach przeobrażają się w piękne, różnobarwne dorosłe osobniki. Żyjące w Azji Południowo-Wschodniej motyle mają u nas doskonałe warunki, w Tropical Islands panuje bowiem klimat zbliżony do tropikalnego. Żyją u nas również inne zwierzęta: w namorzynach mieszkają flamingi, po Lesie Tropikalnym spacerują bażanty, a w sadzawkach pływają kolorowe karpie koi. Pobyt w Tropical Islands to nie tylko lekcja biologii i geografii, ale także zabawa i przygoda! Dlatego w ramach całodziennego pobytu w Strefie Tropikalnej dla klas szkolnych jest również możliwość nieograniczonego korzystania ze wszystkich atrakcji w strefie zewnętrznej AMAZONIA. Strefa zewnętrzna to baseny pod gołym niebem, w tym jeden podgrzewany przez cały rok, nawet w zimie, ślizgawki oraz uwielbiana przez małych i dużych rwąca rzeka Whitewater River. W AMAZONII można również rozegrać turniej siatkówki plażowej lub soccera plażowego, umacniając więzi w grupie i ucząc się ducha sportowej walki. O godzinie15:00 wyjazd i powrót do miejsca wsiadania.

 

Cena  w tabelce.  1 opiekun na 15 uczestników gratis!

od 41 osób 36-40 osób 30-35 osób 20 do 29  Bus
250zł os. 290zł os. 340 os. 290zł os.

 

Cena obejmuje:

  • Transport komfortowym  autokarem
  • opiekę pilota/ przewodnika
  • obiad w pierwszym dniu
  • ubezpieczenie KL, NNW
  • Muzeum Pergamonu ? ważna legitymacja szkolna
  • Cena nie obejmuje:
  • Tropikalna Wyspa Pakiet indoor „Leif Eriksson”  50 EUR ?
  •  wstęp, nocleg, śniadanie, strefa wewnętrzna
  • 10? opłat administracyjnych na realizację programu.

Cena uzależniona jest od ilości uczestników i miejsca wyjazdu. Istnieje możliwość zorganizowania kilkudniowej  wycieczki.

Zapraszamy do rezerwacji.

Brak dostępnych terminów

Rodzaj pokojuRodzaj wyżywieniaCena dorosłyCena dziecko
standardstandard250zł